Apie Projektą ir Platformą

Išsėtinės sklerozės draugijos „Feniksai“ projektas „Savarankiškumo paslaptys“, startavo 2020 m. gruodžio mėnesį. Norime atverti naujas galimybes visiems asmenims, nepriklausomai nuo jų amžiaus, statuso ar fizinės būklės. Siūlome namų aplinkoje, prisijungus prie šios  internetinės platformos, dalyvauti nuotoliniuose ergoterapijos mokymuose ir seminaruose, kurie padės grįžti prie sėkmingo savarankiško įgūdžių lavinimo ir atkūrimo bei produktyvaus ir visaverčio gyvenimo.

 

Ergoterapija – labai plati sritis, ji suteikia galimybę atlikti įprastas ir kasdienes veiklas, tobulėti ir turiningai leisti laisvalaikį nejaučiant papildomo diskomforto. Užsiėmimai ypač reikalingi pacientams, patyrusiems įvairių galvos smegenų traumų, sergantiems išsėtine skleroze, reumatoidiniu artritu, Parkinsono liga ar turintiems rimtų sužalojimų.

 

Rengti šį dvylikos mėnesių trukmės projektą, skirtą ergoterapijai, mus paskatino pasyvi žmonių nuomonė, laikanti ergoterapiją rankyčių mankšta. Ergoterapija apima kur kas daugiau, negu mes galime įsivaizduoti. Todėl tikimės kad, mūsų projektas bus naudingas ne tik stengiantis išlaikyti funkcinį savarankiškumą, bet ir norint išvengti tam tikrų judėjimo diskomfortą keliančių veiksnių. Šia platforma suteiks daugiau žinių apie ergoterapijos svarbą ir leis pasirinkti norimą programą, kuri padės teisingai atlikti įvairius pratimus.

 

Projekto iniciatorė – išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“.
Projektą finansuoja LR sveikatos apsaugos ministerija.
Projekto partnerė – Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.
Projekto rėmėjas – UAB „Amona”.