Apie projektą „Lėtinių neinfekcinių ligų prevencija”

Išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“, projektu „Savarankiškumo paslaptys“, nori atverti naujas galimybes visiems asmenims, nepriklausomai nuo jų amžiaus, statuso ar fizinės būklės. Siūlome namų aplinkoje, prisijungus prie šios  internetinės platformos, žiūrėti naudingus pokalbius apie sveikatą ir praktinius užsiėmimus. Sužinoti kaip galima didinti savarankiškumą, plėsti savo galimybių ribas.

Šiandien kiekvienam žmogui svarbu jaustis gerai ir būti sveikam, tačiau visuomenei trūksta žinių kaip galima užkirsti kelią įvairioms ligoms.

Žiūrėdami praktinius patarimus ar pokalbius apie sveikatą sužinosite kaip sėkmingai ugdyti savo fizinius gebėjimus, kokia yra fizinio aktyvumo nauda. Gausite naudingų patarimų, kuriuos galėsite pritaikyti namuose ir kuris padės užkirsti kelią neinfekcinėms ligoms. Būdami fiziškai aktyvūs lavinsite savo fizinius gebėjimus, būsite produktyvūs ir gyvensite visavertį gyvenimą.

Rengti šį dvylikos mėnesių trukmės projektą, skirtą fiziniam aktyvumui ir neinfekcininių ligų prevencijai, mus paskatino pasyvi žmonių nuomonė, mąstymas, kad fizinis aktyvumas, rūpinimasis sveikatas yra tik sportas. Todėl tikimės kad, mūsų projektas bus naudingas ne tik stengiantis išlaikyti funkcinį savarankiškumą, bet ir norint išvengti tam tikrų neinfekcinių ligų išsivystymo. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti praktinius užsiėmimus bei pokalbius apie sveikatą, kurie suteiks daug papildomų žinių sveikatos tema.

 

Projekto iniciatorė – išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“.
Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.
Projekto partnerė – Vilniaus Affidea klinika.